KONST / Litografier / Färglitografi 15837344
nr 1583 7344
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Kust. Signerad, numrerad 241/360. Färglitografi, bildmått: 29x46, yttermått inklusive ram. 45x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:23:24
4/12 16:33:24
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson